Dukat Lokalny 2009

Planowany bardzo niski nakład Dukata Miejskiego wynoszący 7.500 sztuk jest jego dodatkowym atutem, ponieważ szybko stanie się on poszukiwanym walorem numizmatycznym, a Agenci nie będą mieli żadnego problemu z jego dystrybucją. Taki sam nakład wprowadzony do obiegu 31 maja w Nakle nad Notecią bardzo szybko wyczerpał się i po upływie dwóch tygodni u większości Agentów nie było już żadnych wolnych żetonów.

Największą korzyścią z uczestnictwa w akcji jest promocja punktów oraz zadowolony Klient, który w pozytywnie zapamięta gdzie nabył Dukata Miejskiego.

Wymierne korzyści z  przystąpienia do akcji : 

  • Do co dziesiątego żetonu zakupionego w naszej firmie, jeden żeton otrzymują Państwo w cenie 1 gr - stanowi to równowartość 10% upustu. Agent nie może zwróć zakupionych żetonów do Organizatora, natomiast na jego dystrybucję ma czas aż do 29 sierpnia 2010 roku – taki zapis w umowie umożliwia udostępnienia upustu dla Agenta.

  • Faktura za zakupione żetony stanowi dla Państwa koszt uzyskania przychodu, ponieważ wszystkie sposoby jego dystrybucji służą promocji i reklamie Państwa firmy. Żetony mogą być wydawane na zasadzie reszty za zakupione towary lub usługi, mogą Państwo wymieniać je na 6 zł nie pobierając za to żadnych opłat bądź wydawać je w formie prezentu.

  • Dukaty są dla Państwa kosztem, a ich cena zawiera 22% VAT-u, co daje możliwość odliczenia podatku VAT oraz podatku dochodowego.

  • Zyskują Państwo darmową promocję punktu na plakatach, ulotkach reklamowych oraz stronach internetowych Urzędu Miasta Zgorzelec
    www.dukat-lokalny.zgorzelec.eu 
    wwww.dukatmiejski.pl

  • Podniosą Państwo obroty firmy, ponieważ dukata można dostać przede wszystkim jako resztę za zakupione towary lub usługi.

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w akcji „Dukat Miejski 2009” przeprowadzanej z okazji sierpniowych Jakubów.   W planowanym okresie od 29 sierpnia 2009 do  29 sierpnia 2010 roku na terenie miasta będzie wyznaczona sieć punktów, gdzie na zasadzie wymiany (forma żetonu, bonu towarowego) będzie można nabyć produkty lub usługi bądź otrzymać resztę w 6 Jakubach. 6 Jakubów, będzie miało równowartość 6 złotych. Cała akcja „Dukata Miejskiego” ma na celu promocję turystyczną naszego regionu.  

 Jest to wyjątkowa okazja na podniesienie obrotów swojej firmy w okresie trwania promocji, ponieważ aby móc wymienić 6 złotych na 6 Jakubów będzie trzeba nabyć produkt lub usługę w firmie Agenta. Firma „Karkonoski Dom Numizmatyczny Szymon Kurowski” podpisze z każdym Agentem, który zgłosi swoje zainteresowanie, umowę w której zobowiąże się m.in. do przyjęcia żetonów, które zostaną po całym okresie trwania akcji w rękach Agentów. Żetony Agentom, z którymi zostanie podpisana umowa będą przekazane razem z plakatami i ulotkami informacyjnymi przed planowaną akcją na zasadzie wymiany 6 Jakubów za 6 złotych (będzie na to wystawiona faktura VAT).

Na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiemy telefonicznie bądź w siedzibie naszej firmy w godzinach pracy od 10:00 do 18:00.   Chętnych do współpracy zapraszamy do wypełnienia danych potrzebnych do podpisania umowy oraz danych kontaktowych w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca 2009  i przesłanie ich na nasz adres. Karkonoski Dom Numizmatyczny Szymon Kurowski, pl. Ratuszowy 37, 58-500 Jelenia Góra, tel. (75) 75 254 03,

Aby zostać Agentem należy przesłać : Formularz zamównienia

Agent nabywa Dukaty w cenie 6,00 zł brutto (4,92 zł netto). Plusem dla Agenta jest co dziesiąty żeton sprzedawany jest mu w cenie 1gr.

Żetony nie podlegają zwrotowi po zakończeniu akcji jednak w dalszym ciągu z powodzeniem mogą funkcjonować jako doskonała pamiątka turystyczna.
 Urząd Miasta Zgorzelec
Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą


Tel:075 77 55 737
Tel: 075 77 59 947

E-mail: promocja@zgorzelec.com

tu honorujemy
Lista Agentów na terenie miasta
strona główna